Beiratkozási információk

Tisztelt Szülő! Kedves Leendő Diákunk!

Iskolánkban, az Ady Endre – Bay Zoltán Gimnázium és Kollégiumban a beiratkozás 2023. június 22-én (csütörtök), 9-12 óra  között lesz.

A szülőknek a beiratkozás napján személyesen meg kell jelenni a középfokú intézményben.

• A gyermek személyi igazolványát
  • az általános iskolai tanulmányok befejezését igazoló bizonyítványát
  • valamint a beiratkozáshoz szükséges dokumentumok, nyilatkozatok eredeti példányát a beiratkozáskor be kell mutatni.

A beiratkozáshoz szükséges adatok azonban előzetesen, a KRÉTA rendszeren keresztül is megadhatók az intézmény számára, gyorsítva ezzel a középfokú intézménybe történő beiratkozás folyamatát.

Az e-Ügyintézés felületén 2023. június 14. és 2023. június 21. közötti időszakban lesz lehetősége a szülőknek vagy más törvényes képviselőknek, hogy gyermekeik adatait előzetesen, online módon beküldjék a középiskolába a „Beiratkozás középfokú intézménybe” (BKI) folyamat segítségével

A középfokú beiratkozás folyamatáról szóló leírást a csatolt Felhasználói útmutató - Beiratkozás Tankerületi Központ fenntartásában működő középfokú intézménybe.pdf dokumentum tartalmazza.