Röplabda diákolimpia az Ady Endre – Bay Zoltán Gimnázium és Kollégiumban

A 2021/2022-es tanév diákolimpiai programjának megrendezésében iskolán is aktívan részt vett. A röplabda megyei elődöntőt mind a lányoknál, mind a fiúknál intézményünkben rendeztük meg.

Az eseményt nagy várakozás előzte meg a sportágat szerető csapatok és a szurkoló diákok részéről.

A lányok versenyére március 3-án került sor. Az Adys lányok a II. helyen végeztek, a döntőben rangadóhoz méltó küzdelemben maradt alul a mezőberényi lányokkal szemben.

A fiúk versenyére március 9-én került sor, melyen szintén sportszerű és szoros mérkőzéseket láthattak a lelkes szurkolóink. Fiatal csapatunk minden mérkőzésen kitűnően küzdött, így elégedetten zárhattuk a tornát.

A rendezvények megrendezése az MDSZ és a résztvevő csapatok visszajelzése alapján is sikeresnek mondható. A résztvevők kellemes élményekkel tértek haza iskolánkból.

Orosz Mihály
testnevelőtanár