Egyetemlátogatás

2014. október 2-án a TÁMOP-5.2.3.-A-11/1-2011-0002 jelű „Együtt gyermekeink jövőjéért” – a Sarkadi Kistérség integrált programja  keretében középiskolánk 70 tanulója látogatott el Békéscsabára a Szent István Egyetemre.

A Gazdasági, Agrár- és Egészségtudományi Kar előadótermében tájékoztatást kaptak a programról és az egyetem működéséről.

Ezután óralátogatáson vettek részt, ahol a marketingről, illetve a kommunikációról folyt az oktatás. A két foglalkozás között - mintegy pihenésképpen - bejárhatták a gyerekek az épületet, és megtekinthették az intézmény modern kollégiumát is. Végezetül egy interaktív könyvtárlátogatásnak lehettek részesei.

Diákjaink közül bizonyára többen is megerősítést kaptak jövőbeni főiskolai, egyetemi továbbtanulási szándékukkal kapcsolatban.