Nagy Zoltán Emléktorna

2015. február 3-án hatodik alkalommal került sor az „emlékező futballozásra” középiskolánk sportcsarnokában. Nagy Zoltán – fiatalon elhunyt diákunk – emlékének adózunk ilyenkor.

Kertes István igazgatóhelyettes és Balogh Endre tanár úr köszöntője után kezdetét vette a verseny.

A csapatok színvonalas, pörgős mérkőzéseket játszottak egymással. Nem volt szükség játékvezetőre, mert az „indulatokat” szép szóval el lehetett csitítani. A közönség soraiban természetesen ott voltak Zoli szülei, húgai is. Egészen messziről is érkeztek „szurkolók”, barátok. Az „öregfiúk” csapatában még Angliából hazalátogató „régi” kollégista is rúgta a bőrt.

Végül a kupát a kollégium csapata nyerte el. A körösnagyharsányiak a második, az „Öregfiúk” pedig a harmadik helyen végeztek.