Karácsony a kollégiumban

A téli szünet előtti héten a kollégiumban karácsonyi ünnepséget tartottunk. Ady Endre Karácsonyi rege című gyönyörű verse Szabó Gyula tolmácsolásában a régi karácsonyok hangulatát varázsolta elénk.

Sárközi Anna, a gimnázium intézményvezető asszonya és Molnárné Juhász Annamária, a szakképző iskola intézményvezetője köszöntötte a diákokat.

A lányok versekkel és közös énekléssel teremtettek ünnepi hangulatot. A fiúk egy kisfilmmel készültek. A Balogh Endre tanár úr által megálmodott és rendezett produkció a kollégiumi élethez kapcsolódott, miközben a jövő problémáira nézve mutatott igen hatékony megoldást. Nagyon jól szórakoztunk a ,,színészi” alakításokon, a nevetéstől nemigen maradt szem szárazon.

A közös fotózkodás után a gimnázium ebédlőjében meghitt, vidám hangulatban fogyasztottuk el ünnepi vacsoránkat.