A Magyar Diáksport Napja

2022. szeptember 30-án a hagyományokhoz híven sorra került az Ady Endre – Bay Zoltán Gimnázium és Kollégiumban a várva vár sportnap. Ebben az évben a sportnapot közösen szerveztük a Gyulai Szakképzési Centrum sarkadi tagintézményével.

A nap tanulással kezdődött, majd 11:00 órakor volt a gyülekező a tornateremben. Ezután elkezdődtek a különböző versenyszámok, melyet a diákok izgatottan és nagy örömmel vártak.

A sportnap váltófutással kezdődött, majd asztalitenisz, teqball bajnokság, aztán csocsó, pentaque és kosárlabda játékok, majd a napot a mini labdarúgó torna és röplabdamérkőzés zárta.

A tanulók a kihívásokat szép eredményekkel zárták, ebben maximális segítséget kaptak tanáraiktól, hiszen együtt küzdöttek és szurkoltak.

Az elért teljesítményekért az iskola büszke a diákjaira, ezáltal jutalomban részesítette őket.

Az eredményhirdetés után a gyerekek boldogan és fáradtan tértek haza.

Reméljük, hogy jövőre is lesz egy újabb lehetőségünk!

Kónya Rómeó
11. A osztályos tanuló